Misiu vs. Ralph.

Szanowni Państwo, nie mogłem inaczej. Otóż pod dzisiejszą notką Gospodarza wywiązała się nad wyraz ciekawa dyskusja, uznałem, że komentarze to nie wszystko.

Wiki o Misiu: "W 2009 ukończył XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie. Podejmował studia licencjackie na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, a w 2015 w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu[3]. W 2018 na tej ostatniej uczelni obronił licencjat pt. Szczyt NATO 2016 w Warszawie i jego wpływ na bezpieczeństwo Polski[4]. Następnie rozpoczął tam studia magisterskie na kierunku politologia, a także studia podyplomowe na Akademii Sztuki Wojennej[5]."

Wyłuskałem stamtąd słowa: "podejmował" i "ukończył". Następnie rozpoczął tam studia magisterskie na kierunku politologia, a także studia podyplomowe na Akademii Sztuki Wojennej[5]." Ten jego licencjat o Szczycie NATO 2016 to chyba zwykły raport, albo nawet notatka służbowa, tak doceniona dającą mu tytuł licencjata. Następnie rozpoczął tam studia o politologii, a na sztuce wojennej studia podyplomowe. Po szkole medialnej w Toruniu Akademia Sztuki Wojennej? To tyle.

Teraz Ralph, też już ma bio w Wiki:

Młodość[edytuj | edytuj kod]Urodził się i dorastał w Jaśle. Jego matka jest nauczycielką[4], a ojciec opuścił rodzinę, gdy jego syn był dzieckiem[5]. Ma młodszego o siedem lat brata Wiktora[5]. Jego kuzynem od strony babki jest Michał Szpak, co potwierdził też osobiście w programie u Kuby Wojewódzkiego[6].Uczył się w szkole muzycznej w klasie skrzypiec[7]. Mając 11 lat, zaczął uczęszczać na zajęcia wokalne do Jasielskiego Domu Kultury[8]. Ukończył wokalistykę na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku[9]. Studiował też na Wydziale Popu na Codarts University for the Arts[w innych językach] w Rotterdamie[10][11].

Codarts University for the Arts: świetne!

Kuzyn Szpaka, który na własne oczy nie widział swojej Alma Mater w Rotterdamie. Ale Jestem pewien, że skoro GRU kupowało shroniska w Szwajcarii, to stworzenie lipnego grajstwa i śpiewactwa w Rotterdamie, to dla nich pikuś. Tyle pedałów do zwerbowania!

tagi: kamiński misiewicz

9 maja 2023 14:26

atelin @Pioter 9 maja 2023 14:53
9 maja 2023 15:03

To skąd taka rozbieżność?

Autobus117 @atelin
9 maja 2023 17:35

Paniom Ralphowi i Szpakowi szczerze życzę samych sukcesów. Życzę aby podbili cały Świat. Tak byli rozchwytywani , aby już nigdy nie mieli czasu pojawić się w Polsce.

Biedne to Jasło.

atelin @Autobus117 9 maja 2023 17:35
10 maja 2023 09:35

Ale beka jest z Sosnowca i Wąchocka.